На уроці

Урок 6

Тема. На уроці.

Мета:

– Ознайомити з новими ЛО, ознайомити з літерами Аа, ВЬ

– Навчати монологічного й діалогічного мовлення.

– Повторити й активізувати лексичний матеріал теми.

– Розвивати вміння сприйняття тексту на слух, розвивати комунікативні здібності учнів.

– Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови, формувати навички письма.

– Виховувати культуру спілкування

ХІД УРОКУ

ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Привітання.

Т: Hello, children! How are you?

Ps: We are fine, thank you!

Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні на уроці ми ознайомимося з кількома фразами, які можна почути на уроках англійської мови. Крім того, ви вивчите перші дві літери англійської абетки. Let’s start our lesson. Почнемо наш урок.

Уведення в іншомовну атмосферу.

1)Гра з м’ячем.

Учитель по черзі кидає учням м’яч і називає відомі їм англійські слова. Учні повинні впіймати м’яч, якщо слово пов’язане з темою “Школа”, та відбити, якщо не пов’язане. Наприклад: Т: Book!

Учень ловить м’яч. Т: Pen!

Учень ловить м’яч. Т: Thank you! Учень відбиває м’яч.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Фонетична зарядка.

Учитель розповідає історію. Учні повторюють звуки та звукосполучення по кілька разів.

Т: Сьогодні наш друг містер Язичок запрошує нас прогулятися з ним у лісі (можна ввімкнути запис звуків лісу). Отже, ми з вами в лісі. Під ногами шарудить листя: [/-{-/]. Десь барабанить по дереву дятел: [d-d-d], [t-t-t]. Поряд з нами пробігає їжачок: [р-р-р], [f-f-f]. І раптом налітають комарі: [z-z-z]. А ми їх відганяємо ось так (плескає в долоні). Комарі злякалися і повтікали. А ми з вами виходимо на гарну галявину. Ми дивуємося і говоримо: [wau-w-wau].

Презентація нових ЛО.

1) Вир. 1 ( c, 16).

Ті Подивіться на сторінку 16 (показує відповідну сторінку). Кого ми бачимо? Ми бачимо дітей і вчителя. Де вони? Вони в класі. Що говорить учитель? Listen and repeat.

Учні слухають аудіозапис вправи, а потім повторюють фрази.

2)Учні виконують команди учителя.

Т: Now, stand up! Sit down. Open your books! Close your books (показує, що треба зробити учням).

3. Вивчення літер англійської абетки: Аа, ВЬ.

1)Впр. 2 (с. 17).

Т: На сторінці 17 (показує відповідну сторінку) ви бачите дві перші літери англійської абетки. Прослухайте пісеньку і скажіть, які це літери. Учні слухають фонетичну пісню (див. c. 90) і називають літери,

Т: На малюнку ми бачимо літеру А (указує) та мураху – ANT (указує); а також літеру В {указує) та ведмедя — BEAR (указує). Ant починається на A, “bear” – на В.

2) Гра ” Air Writing “.

Учні в повітрі “пишуть” літери А та В. Після цього ведучий (спочатку вчитель, а потім один з учнів) “пише” в повітрі літери А та В, а інші учні називають їх.

3)Робота з картками.

Учні в словах на картках (Н02) знаходять літери А та В та розфарбовують їх: А – червоним кольором, а В – синім. Учитель стежить за правильністю виконання

Завдання, переміщуючись класом.

Т: Знайдіть літери А та В у словах. Розфарбуйте А червоним, а В – синім кольором.

4) РЗ, впр. 2 (с. 10).

Учні самостійно проводять лінії від кубиків із літерами до відповідних коробок, учитель підходить до кожного учня й перевіряє правильність виконання завдання.

5)РЗ, впр. З (с. 11).

Учитель демонструє написання літер Аа, ВЬ на дошці.

Учні самостійно прописують, а також знаходять їх у рядах букв. Учитель контролює правильність і акуратність виконання завдання.

Фізкультхвилинка.

Учні виконують команди, які вимовляє вчитель. Він показує рухи, що відповідають новим для учнів словам.
Т: Hands up! Hands down!
Hands on hips! Sit down!
Bend left! Bend right!
March! Run!

5.. Письмо. РЗ, впр. 1 (c. 10).

Учні самостійно знаходять на малюнку й наводять вивчені літери. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Які англійські слова ми повторили?

Які команди ми вивчили?

Про які букви англійського алфавіту ви дізналися?

Закінчення уроку.

Т: Goodbye! Ps: Bye!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


На уроці - Плани-конспекти уроків по англійській мові