ШКІДЛИВІ ЗВИЧКИ І ЗДОРОВ’Я

Мета: поглибити знання учнів про негативний вплив на здоров’я шкідливих звичок; вчити розпізнавати небезпечні ситуації, що потребують категоричної відмови; розвивати […]

ХАРАКТЕР ЛЮДИНИ. ПРАКТИЧНА РОБОТА. ВИЗНАЧЕННЯ ПОЗИТИВНИХ І НЕГАТИВНИХ РИС ХАРАКТЕРУ КАЗКОВИХ ГЕРОЇВ

Мета: сформувати уявлення учнів про якості особистості; навчати школярів розпізнавати позитивні і негативні риси характеру, визначати риси характеру літературних персонажів; […]

ДОРОЖНІ ЗНАКИ

Урок 26. ДОРОЖНІ ЗНАКИ Мета: ознайомити учнів з групами дорожніх знаків; розкрити значення дорожніх знаків для пішоходів і водіїв; учити […]

ЗВИЧКИ І ЗДОРОВ’Я

Мета: продовжити формування в учнів уявлення про корисні і шкідливі звички та їх вплив на здоров’я; розвивати вміння відстоювати власні […]

ТВОРЧІСТЬ І ЗДОРОВ’Я

Мета: ознайомити учнів із засобами розвитку творчих здібностей; розвивати мислення, мовлення; заохочувати до здорового способу життя. Хід уроку I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ […]

НАВЧАННЯ

Мета: дати учням уявлення про пам’ять, увагу та їх зв’язок зі здоров’ям та навчанням; вчити називати умови успішного навчання; довести […]

РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ

Практична робота. Виконання проекту: “Здоров’я всьому голова!” Мета. Формувати уявлення про вплив здорового способу життя на розвиток людини та її […]

ЯК ДОСЯГТИ МЕТИ

Урок 30. ЯК ДОСЯГТИ МЕТИ Мета: формувати в учнів уявлення про мету, досягнення мети; розкрити алгоритм досягнення мети; підготувати школярів […]

ПРО ПОСТАВУ. ПЛОСКОСТОПІСТЬ

Урок 7. ПРО ПОСТАВУ. ПЛОСКОСТОПІСТЬ Мета: розширити знання учнів про поставу, розкрити значення постави для здоров’я людини; пояснити, що таке […]

ЛЮДИ З ОСОБЛИВИМИ ПОТРЕБАМИ

Мета: розповісти учням про людей з особливими потребами; вчити надавати допомогу людям з особливими потребами; виховувати толерантність, духовність. Хід уроку […]

ВИДИ ПЕРЕХРЕСТЬ. РУХ МАЙДАНАМИ

Мета. З’ясувати уявлення учнів про перехрестя, різновиди перехресть, дорожню розмітку; ознайомити з основними правилами переходу перехрестя з урахуванням місцевих умов; […]

ЯК ВІДСТОЯТИ СЕБЕ

Мета: навчати учнів розпізнавати поширені способи тиску (умовляння, лестощі, погрози); проаналізувати можливі ризики найближчого оточення школярів; вчити аналізувати позитивний і […]

СИГНАЛИ РЕГУЛЮВАННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

Урок 23. СИГНАЛИ РЕГУЛЮВАННЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ Мета: поглибити знання учнів про сигнали регулювання дорожнього руху, про світлофори та їхнє призначення; […]

ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ

Мета: поглибити знання учнів про оздоровче значення відпочинку на природі; навчати обирати речі та одяг для прогулянки на природу; виховувати […]

РОЗБУДОВА ДРУЖНІХ СТОСУНКІВ

Мета: навчати учнів розпізнавати ознаки дружніх стосунків, знайомитися з людьми; розвивати вміння спілкуватися і підтримувати товариські стосунки; виховувати товариськість, бажання […]

ЩО ВПЛИВАЄ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ

Мета: ознайомити учнів з основними природними і соціальними чинниками, що впливають на здоров’я; вчити наводити приклади чинників, що впливають на […]

ЗАГАРТОВУВАННЯ

Мета. Продовжити формувати уявлення про загартовування як одну із умов фізичного розвитку людини; розвивати вміння практично використовувати природні чинники загартовування; […]

ПРО ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ. ПРАКТИЧНА РОБОТА. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНУ ПРИДАТНОСТІ ТА УМОВ ЗБЕРІГАННЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ЗА ЇХ МАРКУВАННЯМ

Мета: ознайомити учнів із причинами харчових отруєнь; пояснити небезпеку самолікування харчових отруєнь; навчати школярів визначати термін придатності харчових продуктів за […]

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ВОДОГОНОМ

Мета: обговорити з учнями небезпечні ситуації, що можуть трапитися вдома; навчати школярів розпізнавати ознаки несправності водогону; формувати навички безпечного користування […]

РЕКЛАМА І ЗДОРОВ’Я

Мета: розповісти учням про вплив реклами на рішення і поведінку людей; вчити критично ставитися до реклами алкоголю і тютюну, ухвалювати […]

РУЙНІВНИКИ ЗДОРОВ’Я

Урок 14. РУЙНІВНИКИ ЗДОРОВ’Я Мета: продовжити формувати уявлення про шкідливі звички та їхню згубну дію на здоров’я дитячого організму; розвивати […]