Що потрібно робити у день тестування – ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

ХІМІЯ – Комплексна підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

Що потрібно робити у день тестування1

1. Ви прийшли до пункту тестування. Біля входу вас обов’язково зустрінуть чергові. Вони повинні перевірити запрошення, яке є перепусткою, та паспорт (у тих, іфму не виповнилося 16 років, чергові вимагатимуть пред’явити свідоцтво про народження та довідку зі школи з фотографією). Ви повинні знати, що жодним нормативним документом не визначено час, коли учасникам тестування можуть дозволити

зайти до приміщення, в якому розташований пункт тестування. Отже, якщо ви прийшли раніше, то ви можете очікувати початку тестування у вестибюлі закладу освіти, в якому розміщено пункт тестування.

2. У вестибюлі пункту тестування будуть встановлені спеціальні інформаційні дошки (стенди) з аудиторними списками учасників тестування. У цих списках потрібно знайти своє прізвище, ім’я та по батькові. Біля кожного прізвища буде вказано номер аудиторії, в якій ви працюватимете над тестами. Запам’ятайте (а, краще, запишіть) його.

3. За 15 хвилин до початку тестування вам буде надано можливість пройти до приміщення.

Знайдіть аудиторію, де ви повинні працювати. На дверях цієї аудиторії буде розміщено список учнів, які в ній працюватимуть. У цьому ж списку поряд із вашим прізвищем буде вказано номер столу, за яким ви будете виконувати тестові завдання. Ви повинні запам’ятати (а, краще, записати) цей номер. Це дуже важливо!

4. Біля дверей аудиторії вас знову попросять показати запрошення й паспорт чи свідоцтво про народження. Лише тоді, коли інструктор переконається, що ваше прізвище є у списку, а паспорт чи інші документи дають можливість ідентифікувати вашу особу, ви зможете ввійти в аудиторію.

5. На столі, що стоятиме біля дверей, ви повинні залишити всі особисті речі: мобільний телефон, плеєр, записник, книжки тощо. Увага: пам’ятайте: під час тестування не можна використовувати будь які допоміжні джерела інформації, адже це не передбачено процедурою. У вас будуть проблеми!

6. Знайдіть стіл, на якому є наліпка з тим номером, який ви побачили навпроти свого прізвища у списку на дверях аудиторії. Увага: ви повинні сісти лише за той стіл, на якому наклеєно ваш номер. В іншому випадку ваша робота не буде ідентифікована, і ви не зможете отримати результати. Перевірте себе кілька разів. За жодних обставин не погоджуйтеся на будь-які пропозиції пересісти за інший стіл, перейти до іншої аудиторії тощо. У цьому разі на вас чекає невдача.

7. Старший інструктор розпочинає інструктаж. Уважно слухайте його настанови, запам’ятовуйте їх.

8. Старший інструктор повинен показати всім учасникам тестування секретний пакет із тестовими зошитами. Він має бути заклеєний. Старший інструктор повинен запропонувати одному з учнів пересвідчитися у цілісності пакета. Факт цілісності пакета учень засвідчує своїм підписом у протоколі. Увага: якщо у вас виник щонайменший сумнів щодо цілісності пакета із завданнями, негайно повідомте про це інструктора. Ви можете особисто пересвідчитися у цілісності пакета. Лише після цього старший інструктор відкриває пакет.

9. Упродовж наступних 15 хвилин учасникам тестування роздають бланки відповідей, які були в пакеті. Таких бланків може бути один або два. На кожний бланк інструктори наклеюють наліпку зі штрих-кодом, у якому зашифроване ваше прізвище. Увага: ви повинні знати, що:

А) наліпка наклеюється лише у спеціально визначеному місці;

Б) наліпка має бути наклеєна горизонтально, без перекосів;

В) номер на наліпці повинен відповідати номеру стола, за яким ви працюєте.

Будьте уважні, адже від вашої зосередженості залежить успішна ідентифікація виконаних вами тестових завдань!

10. Після наклеювання наліпок старший інструктор повинен ознайомити вас із інструкціями щодо роботи з тестовими зошитами та порядком заповнення бланків відповідей.

11. За командою інструктора на зворотній стороні бланка А ви повинні власноруч зафіксувати, що з правилами проведення тестування ознайомлені, й засвідчити це своїм підписом. Увага: всі записи у бланках відповідей мають бути зроблені учасником тестування кульковою (гелевою) ручкою чорного кольору.

12. Інструктори починають роздавати вам зошити з тестами. На кожному зошиті зазначено його номер. Візьміть бланк відповіді та у спеціально відведеному місці поставте знак “х” під номером, що відповідає номеру вашого зошита. Увага: акуратно виконуйте цю процедуру. Не сплутайте номери. Не пишіть ніяких цифр, а поставте лише один знак “х”. Пам’ятайте! Номер стола, за яким ви працюєте, номер тестового зошита, номери на наліпках зі штрихкодами мають бути однаковими. Це дуже важливо!

13. Відтепер розпочинається відлік часу, який визначено для виконання того чи іншого тесту. Цей час вказано на першій сторінці тестового зошита. Час початку роботи записується на класній дошці. Розпочинайте працювати.

______________________________________________________________

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Що потрібно робити у день тестування – ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ - Довідник з хімії