Що трапилось?

ТЕМА: Я, МОЯ РОДИНА ТА ДРУЗІ. ЗДОРОВ’Я

UNIT 9. HE>

УРОК 96 (1-2)

Підтема: Що трапилось?

Мета: Увести й активізувати лексичний матеріал теми “Здоров’я”.

Продовжувати формувати навички аудіювання тексту.

Розвивати мовленнєві вміння учнів у відтворенні діалогів.

Заохочувати учнів піклуватися про своє здоров’я.

Виховувати бажання дотримуватися здорового способу життя.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, анкета (НО).

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting and Aim

1. Привітання

і повідомлення теми та мети уроку.

Т: Good morning, pupils! Today we begin a new unit. It is called “He>

Analyzing the Test

2. Аналіз контрольної роботи.

Учитель роздає перевірені тестові роботи и аналізує типові помилки.

Check on Homework

3. Перевірка домашнього завдання.

Мовленнєва розминка. Учні хором читають вірш, що записаний на дошці.

Spades for digging, pens for writing

Ears for hearing, teeth for biting

Eyes for seeing, legs for walking

Tongues for tasting and for talking.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Presenting Vocabulary

1. Введення й активізація нових ЛO.

1) Робота з Mind-Map (c. 130).

T: What words and word combinations do you associate with he>

Учні називають ЛO, використовуючи таблицю, додають

слова: hospital, sports, fresh air, outdoors etc.

2) Семантизація ЛO (c. 131).

А) Учитель вводить спільнокореневі слова he>

Синоніми ache, pain також перекладаються вчителем. Потім учні здогадуються про значення похідних слів headache, toothache, earache, backache, stomach/tummy ache.

Учитель вводить пари синонімів aid – help, sick – ill та просить перекласти ЛO first aid, sickness – illness.

6) “Remember” (c. 131). Учні фонетично відпрацьовують і перекладають дієслова. Потім ланцюжком відповідають на запитання учителя.

Т: What can we break? (An arm, leg.) What can we catch? (A cold, the flu.) What can we take care of? (Our he>

3) РЗ, впр. 1 (c. 95).

Учні співвідносять інтернаціональні слова з транскрипцією і читають їх по черзі.

Listening Comprehension

2. Подання діалогів для аудіювання. Впр. 1 (с. 130), 2 (с. 131).

1) Етап підготовки до аудіювання.

Бесіда з учнями.

Т: Look at the picture on page 130. Can you see Chris and John? What is the matter with John? And now tell me please whom you can see in the picture on page 131? What do you think they are doing?

2) Етап аудіювання.

А) Учні слухають впр. 1 (с. 130) в аудіо-запису або з голосу вчителя і відтворюють діалог у парах. Далі складають власний діалог, використовуючи лексику Mind-Мар.

Б) Учні слухають впр. 2 (с. 131) в аудіо-запису або з голосу вчителя і готують драматизацію діалогу в групах (по четверо в кожній).

3) Перевірка розуміння змісту текстів.

Впр. 3 (с. 132).

Учні виконують вправу в режимі Р Що трапилось? Class.

Questionnaire

3. Анкетування учнів.

Учні працюють з анкетою (див. с. 263) в парах: читають запитання, обирають відповіді, потім повідомляють один одного про результат.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework

1. Домашнє завдання.

Словникова робота. “Remember” (с. 131).

Summarizing

2. Підведення підсумків уроку.

Т: How do you feel? What did you learn at the lesson today? Will you try to keep fit and take care of your he>

НО:

Do the questionnaire.

ARE YOU HE>

1. How often do you do exercise?

A) Less than an hour a day.

B) Five hours a week.

C) More than five hours a week.

2. How often do you eat cakes, biscuits and sweets?

A) Six times a day.

B) Three times a day.

C) Less than once a day.

3. How often do you eat fruit and vegetables?

A) Never.

B) Once a week.

C) Every day.

4. How often do you clean your teeth?

A) Never.

B) Three times a week.

C) Twice a day.

5. How much do you sleep?

A) Less than five hours a night.

B) Seven hours a night.

C) Ten hours a night.

6. How much do you watch TV?

A) More than four hours a day.

B) Two hours a day.

C) An hour a day.

Score. Count how many As, Bs and Cs you have.

Mostly As – You are not very he>

Mostly Bs – Not bad, but you can do a lot better to improve your he>

Mostly Cs – You are a very, very he>

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Що трапилось? - Плани-конспекти уроків по англійській мові