Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа

Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа

1

Знайди:

1) Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа від 98; Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа від 95; Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа від 51; Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа від 64.

2) число, якщо його Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа становлять 98;

Число, якщо його Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа становлять 95.

2

Знайди, скільки:

Метрів у Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа км, у Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа км; кілограмів у Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа ц, у Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа т.

3

Знайди, записавши відповідні вирази.

1) Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа

class=""/> числа b; Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа числа 125; Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа числа k;

Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа суми чисел b і с; Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа різниці чисел а і b;

2) число, якщо його у становлять b; число, якщо його Складені задачі, які містять знаходження дробу від числаСтановить 125; число, якщо його Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа становлять суму k і р.

4

Зістав задачі 1 і 2. У чому відмінність? Як вона вплине на розв’язання? Розв’яжи задачі усно.

1) У книжці 140 сторінок. Семен прочитав Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа книжки. Скільки сторінок прочитав хлопчик?

2) Семен прочитав 140 сторінок, що становить Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа усієї книжки. Скільки

сторінок у книжці?

Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа

5

Розв’яжи задачу 1. Зістав задачі 1 і 2; 2 і 3. Що змінилось? Як ця зміна вплине на розв’язання задач? Розв’яжи задачі 2 і 3.

1) У магазин завезли 154 кг лимонів. До обіду продали Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа завезених лимонів. Скільки кілограмів лимонів залишилось?

2) У магазин завезли 154 кг лимонів. До обіду продали Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа завезених лимонів. Скільки кілограмів лимонів залишилось?

3) У магазин завезли 154 кг лимонів. На прилавок виклали Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа завезених лимонів. До обіду продали 49 кг.

Скільки кілограмів лимонів залишилось на прилавку?

6

Розв’яжи задачу 1. Зістав задачі 1 і 2. Як їх відмінність вплине на розв’язання? Розв’яжи задачу 2.

1) У шкільному саду росте 120 дерев. Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа усіх дерев станoвлять яблуні, а Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа yсіx дерев – груші. Скільки в саду яблунь і груш разом?

2) У шкільному саду росте 120 дерев. Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа усіх дерев становлять яблуні, а Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа усіх дерев – груші. Скільки в саду яблунь і груш разом?

7

Знайди площу прямокутника, довжина якого дорівнює 9 см, а ширина становить Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа довжини.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Складені задачі, які містять знаходження дробу від числа - Математика
« 
 »