Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі

ТЕМА: У ШКОЛІ ТА ВДОМА

UNIT 8. EVERYDAY ACTIVITIES

УРОК 91 (7-8)

Підтема: Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі…

Мета: Активізувати лексико-граматичний матеріал за темою уроку.

Продовжувати формувати навички аудіювання.

Вдосконалювати мовленнєві вміння учнів.

Учити висловлювати свою точку зору, відстоювати свою думку.

Виховувати любов до навчання.

Обладнання: Підручник, робочий зошит, кросворд (НО).

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting and Aim 1. Привітання і повідомлення теми та мети

уроку.

Т: Good morning, pupils! I am glad to see you. Today we are going to discuss your school life. You’ll listen to a story, practice making up dialogues and speaking about your favourite subjects.

Warming up 2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: Let us start with a crossword puzzle. Who will be the first to do it?

HO:

Solve the crossword puzzle.

Across:

Mathematics

Art

Down-.

History

Music

Literature

Geography

Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі

Учні змагаються, хто швидше розгадає кросворд.

II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Check on Homework

1. Перевірка домашнього завдання.

Т: Your homework was to write about your favourite school day. I guess it is when there are few lessons, and they are not difficult. Am I right? Read your stories, please. Учні за бажанням або на вимогу вчителя читають повідомлення про

свій найулюбленіший робочий день.

Listening Comprehension

2. Подання тексту для аудіювання. Впр. 1 (с. 124).

1) Етап підготовки до аудіювання.

Учні розглядають малюнки на с. 124, читають про себе запитання, готуючись до сприйняття тексту. Учитель звертає їхню увагу на дошку, де записано:

Polynesia, Polynesian;

The Pacific Ocean;

Ita Такі;

Tara Tariki.

Учитель пояснює значення цих слів.

2) Етап аудіювання.

Учні прослуховують текст в аудіо-запису або з голосу вчителя.

My name is Tara Tariki. Pm Polynesian. I live on a little island of Ita Такі. It is in the Pacific Ocean.

I’m 14. I go to school on the island. I like all the subjects. I like learning new things. My favourite subject is Nature Studies. I also like gymnastics and volleyball. We have to do homework every evening.

At home I like cooking and making clothes. At the weekend on Saturday I have dancing classes. I love dancing and listening to music.

3) Перевірка розуміння змісту тексту для аудіювання. Впр. 1 (с. 124).

Учні відповідають на запитання в режимі Р Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі Class.

Retelling 3. Переказ прослуханого тексту з опорою на запитання.

Висловлювання учнів про їхні улюблені шкільні предмети (троє-четверо – за бажанням).

Lexical and Grammar Revision

4. Активізація лексико-граматичного матеріалу за темою уроку.

1) РЗ, впр. 1 (с. 90) – Робота в парах.

Учні реконструюють діалог. Учитель пропонує одній парі з кожного ряду відтворити його.

2) РЗ, впр. 2 (с. 90) – підготовка до виконання домашнього письмового завдання. Учні працюють самостійно, дописують пропущені у тексті слова. Потім читають текст вголос (по абзацу).

ІII. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework

1. Домашнє завдання.

1) Впр. 2 (с. 124), прочитати текст.

2) РЗ, впр. 3 (с. 90), відповісти на запитання Дмитра, написати про свій урок англійської мови.

Summarizing

2. Підведення підсумків уроку.

Т: Your homework will be to read ex. 2 on p. 124. You’ll also answer Dmytro’s questions and write about your English lessons. By the way, did you like our today’s lesson? Why? Or why not?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Вчать у школі, вчать у школі, вчать у школі - Плани-конспекти уроків по англійській мові