БДЖОЛИНИЙ ВІСК

БДЖОЛИНИЙ ВІСК – дорогий продукт, що не піддається псуванню в будь-яких кліматичних умовах, але при зберіганні й транспортуванні необхідно запобігти його втраті. Вологість і температура повітря практично не впливають на вагу і якість воску. Він не знищується восковою міллю й не псується цвілевими грибами. Але якщо тара, у яку впакований бджолиний віск, містить личинки молі, віск і сама тара ушкоджуються. Личинки, що вийшли, не мають ніякого іншого корму, крім тари й воску, тому вони з’їдають “середовище свого перебування”.

Іноді

віск вкривається сірим нальотом. Це, очевидно, солі не – граничних жирних кислот, що згодом викристалізовуються на поверхню. Цей наліт легко видаляється просто рукою. Причиною появи нальоту на воску може бути неправильний вибір посуду Для перетоплювання воскосировини.

Сірий наліт з вощини можна видалити, помістивши її в приміщення з температурою повітря 35-36 °С, але через певний час він знову з’явиться. Таку вощину бджоли погано приймають навесні, але влітку досить добре відбудовують її. Проте сірий наліт

Не є ознакою неякісної вощини або низькоякісного воску (див. Віск бджолиний).

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


БДЖОЛИНИЙ ВІСК - Бджільництво