ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ

Музика Михайла Вербицького

Слова Павла Чубинського

Урочисто

ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ

Дорогі учні!

У шостому класі ви продовжуватимете пізнавати чарівний світ музичного мистецтва, його інтонаційно-образну мову, засоби виразності. Матеріали підручника – тексти й ілюстрації – сприятимуть глибшому розумінню особливостей вокальної та інструментальної, хорової та симфонічної музики.

Разом ми будемо вчитися сприймати, відчувати й розуміти музику, співати, досліджувати твори, щоб почувати

себе вільно і впевнено в царині музичного мистецтва, мова якого має велику об’єднувальну силу, бо є зрозумілою для всього людства.

Ви дізнаєтесь багато цікавого про різні музичні жанри – пісні й романси, кантати й ораторії, сонати та симфонії тощо. Ви вкотре переконаєтеся, що музика є невід’ємною частиною життя кожної сучасної людини.

Рубрики “Портрет композитора”, “Музичний калейдоскоп”, “Музична скарбничка казок і легенд “, а також численні завдання для узагальнення і самостійного пошуку наприкінці тем допоможуть вам не тільки розширити коло знань про музику, а й збагатити палітру

інформації про художню культуру загалом.

Сподіваємося, що справжнє естетичне задоволення ви отримаєте під час співу вміщених у підручнику народних і композиторських пісень, а також слухаючи різноманітні музичні твори, запропоновані нами. Адже ми прагнули поділитися з вами радістю, яку дарує музика.

Пам’ятайте: уроки музичного мистецтва – це сходинки до вершин художнього пізнання і творчої самореалізації.

Бажаємо, щоб музика завжди супроводжувала вас по життю, щоб и мелодії та ритми торкалися струн вашої душі и, знаходячи в ній емоційний резонанс, допомагали зрозуміти себе і навколишній світ.

Тож нехай музика звучить у кожному домі й у кожному серці!

З величезною повагою Автори

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


ДЕРЖАВНИЙ ГІМН УКРАЇНИ - Музика