АДРЕСНА КНИГА

Розділ 1 Електронне листування
& 3. Упорядкування адрес електронної пошти. Етикет і безпека листування
3.1. АДРЕСНА КНИГА

Електронна пошта широко застосовується як засіб дійового листування. Працівники, для яких така комунікація є невіданою частішою роботи, отримують десятки листів за день і листуються з десятками і сотнями людей. За таке умов особливого значення набуває проблема впорядкування електронних адрес та швидкий пошук потрібної адреси.

Як веб-інтерфейс, так і поштові клієнти допомагають користувачам у вирішенні

цієї проблеми. Наприклад, щойно ви почнете вводити адресу одержувача, вам буде запропоновано на вибір адреси, які трапляються у вашій пошті та починаються із введеної літери (рис. 1.14).

АДРЕСНА КНИГА

Рис. 1.14. Список контактів деякої поштової скриньки, що починаються на літеру “Л”

У системах електронної пошти інформація про людину зазвичай позначається терміном “контакт”. До цієї інформації належать ім’я та прізвище особи, адреса електронної пошти, телефони (робочий та приватний), місце роботи, день народження тощо. Усі ці відомості зберігаються в адресній книзі, яку також називають

книгою контактів. Для її відкриття потрібно клацнути посилання Контакти.

Адресна книга – це список адрес електронної пошти та імен користувачів, з якого вибирають одержувачів повідомлення.

Контакти в адресну книгу потрібно заносити вручну, але багато систем веб-пошти і поштових клієнтів допомагають вам у цьому, формуючи списки адрес людей, я якими ви найчастіше спілкуєтесь. Клацнувши елемент у такому списку, ви можете доповнити інформацію про контакт і включити його у відповідну групу (наприклад, Друзі, Однокласники).

Для того щоб створити контакт “з нуля”, потрібно натиснути кнопку Новий контакт, після чого відкривається форма з полями (рис. 1.15). “Заповнивши її, слід натиснути кнопку Зберегти зміни.

АДРЕСНА КНИГА

Рис. 1.15. Форма для створення нового контакту є службі Ukr. net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


АДРЕСНА КНИГА - Інформатика