ЦИБУЛЯ БАГАТОЯРУСНА

Сад і город (енциклопедія)

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ОКРЕМИХ

ГОРОДНІХ КУЛЬТУР

ЦИБУЛЯ БАГАТОЯРУСНА

Інші назви – рогата, живородна. Це багаторічна моро30тривка рослина, що розмножується за рахунок ділення підземних цибулин або повітряних цибулинок. Повітряні цибулинки мають діаметр 0,5-3 см і розташовуються в 2-3 яруси. Вирощують багатоярусну цибулю на ранню зелень, у їжу використовують зелені цибулинки. Багатоярусна цибуля добре переносить зиму, якщо сніжний покрив достатній, то вона легко переносить сильні морози.

При розмноженні

багатоярусної цибулі повітряними цибулинками їх збирають у серпні-вересні й висаджують у грунт із розрахунку 150-200 повітряних цибулинок на 10 м2. Відстань між рослинами в ряді – 15-20 см, між рядами – 50 см.

Для вирощування багатоярусної цибулі на зелень грунт готують так само, як і для ріпчастої цибулі. Якщо повітряні цибулинки не висаджені під зиму, їх висаджують навесні. Багатоярусна цибуля дає дуже ранню зелену продукцію, Крім пір’я, у їжу використовують великі цибулини.

У період вегетації грунт у міжряддях і рядах 3-4 рази розпушують, 1-2 рази підживлюють рослини так само, як і ріпчасту цибулю. За час росту й розвитку рослину потрібно полити не менше 4 разів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


ЦИБУЛЯ БАГАТОЯРУСНА - Рослинництво