Штапельні тканини

Матеріалознавство швейного виробництва

АСОРТИМЕНТ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

ТКАНИНИ ДЛЯ СУКОНЬ ТА СОРОЧОК

Штапельні тканини

Штапельні тканини для суконь та сорочок виробляють з віскозної пряжі лінійної щільності 18,5 текс х 2; 25 текс х 2; 29,4 текс х 2 та із змішаної пряжі, яка може містити двох – та трьохкомпонентні суміші хімічних волокон. Це штапельні полотна, саржі, шотландки, репси, платтєві та сорочкові тканини. В асортименті сорочкових тканини провідне місце займають віскозно-лавсанові тканини (67% Лс), випускають також тканини

з бавовняно-сиблонової, бавовняно-лавсанової та об’ємної ПАН пряжі. Сорочкові тканини містять 67% хімічних волокон. Структура та колористичне забарвлення тканин дуже різноманітні. Випускають тканини нових структур з фасонної пряжі, з ефектами непропрядів та фасонної вузликової пряжі фламе; тканини, які імітують бавовняні та лляні, тканини з ефектом тиснення. Незминальні та малоусадочні оздоблення збільшують пружність тканин, покращують їх якості.

Всі тканини з хімічних волокон можна прати в теплих розчинах синтетичних миючих засобів. Усадка тканин залежить від їх складу та структури. Найбільшу усадку дають москрепові та штапельні тканини, тканини з капрону та поліефірних волокон та ниток практично не усаджуються. Волого-теплове оброблення тканин повинно виконуватися з урахуванням їх волокнистого складу.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Штапельні тканини - Матеріалознавство